Edele Koran » Nederlands » Sorah Al-Qari'ah ( The Striking Hour )

Choose the reader


Nederlands

Sorah Al-Qari'ah ( The Striking Hour ) - Verses Number 11
الْقَارِعَةُ ( 1 ) Al-Qari'ah ( The Striking Hour ) - Ayaa 1
De slag.
مَا الْقَارِعَةُ ( 2 ) Al-Qari'ah ( The Striking Hour ) - Ayaa 2
Wat is de slag?
وَمَا أَدْرَاكَ مَا الْقَارِعَةُ ( 3 ) Al-Qari'ah ( The Striking Hour ) - Ayaa 3
En wat zal u doen begrijpen, hoe vreeselijk de slag zal wezen?
يَوْمَ يَكُونُ النَّاسُ كَالْفَرَاشِ الْمَبْثُوثِ ( 4 ) Al-Qari'ah ( The Striking Hour ) - Ayaa 4
Op dien dag zullen de menschen als kapellen verspreid zijn,
وَتَكُونُ الْجِبَالُ كَالْعِهْنِ الْمَنفُوشِ ( 5 ) Al-Qari'ah ( The Striking Hour ) - Ayaa 5
En de bergen zullen als gekamde wol van verschillende kleuren worden, die door den wind is voortgedreven;
فَأَمَّا مَن ثَقُلَتْ مَوَازِينُهُ ( 6 ) Al-Qari'ah ( The Striking Hour ) - Ayaa 6
Maar hij, wiens weegschaal met goede werken zal bezwaard wezen,
فَهُوَ فِي عِيشَةٍ رَّاضِيَةٍ ( 7 ) Al-Qari'ah ( The Striking Hour ) - Ayaa 7
Zal een behagelijk leven leiden.
وَأَمَّا مَنْ خَفَّتْ مَوَازِينُهُ ( 8 ) Al-Qari'ah ( The Striking Hour ) - Ayaa 8
Doch hij wiens weegschaal licht zal zijn,
فَأُمُّهُ هَاوِيَةٌ ( 9 ) Al-Qari'ah ( The Striking Hour ) - Ayaa 9
Diens woning zal de kuil der hel wezen.
وَمَا أَدْرَاكَ مَا هِيَهْ ( 10 ) Al-Qari'ah ( The Striking Hour ) - Ayaa 10
Wat zal u doen begrijpen, hoe vreeselijk de kuil der hel is?
نَارٌ حَامِيَةٌ ( 11 ) Al-Qari'ah ( The Striking Hour ) - Ayaa 11
Het is een brandend vuur.

Willekeurige boeken

  • Remedie tegen sterssHet is de aard van dit leven dat mensen lijden aan zorgen en stress, omdat deze wereld de plaats is van ziekte, hardheid en leed. Want onder de dingen die het Paradijs van deze wereld onderscheiden is het feit dat daar geen sprake zal zijn van bezorgdheid of stress: “Vermoeidheid zal hen daar niet raken noch zullen zij er van worden verdreven.” Al-H’idjr 15:48.

    Geschreven door : Mohammed Salih Almounajid

    Nazicht : Aboe Abdellah Albelgiki

    Source : http://www.islamhouse.com/p/289627

    Download :Remedie tegen sterssRemedie tegen sterss

  • Thema ‘De reiniging' uit het boek Soeboel AssallaamReiniging speelt een belangrijke rol binnen de Islam en ook bij het gebed. Het gebed kan alleen worden verricht in een toestand van reinheid, die reinheid is te bereiken door een eenvoudige rituele wassing. Deze wassing wordt 'woedoe' genoemd Deze wassing is in principe voldoende om over te gaan tot het gebed. In enkele gevallen echter is er een grote rituele wassing nodig, de 'ghoesl'. Deze wassing is nodig na het hebben van geslachtsgemeenschap, na een zaadlozing, na afloop van de menstruatie en na afloop van de bloedingen na een geboorte. Verder kan er in enkele gevallen eventueel gebruik gemaakt worden van een reiniging door zuivere aarde, de 'tayammoem'.

    Geschreven door : Mohammed bin Aliemier Assanie - Mohammed bin Aliemier Assanhanie

    Source : http://www.islamhouse.com/p/323048

    Download :Thema ‘De reiniging' uit het boek Soeboel AssallaamThema ‘De reiniging' uit het boek Soeboel Assallaam

  • Polygynie in de IslamِHet huwelijk is een wettige, sociale en religieuze relatie tussen individuen wat de basis vormt van een familie. Historisch gezien was het huwelijk een sociaal contract tussen een man (de echtgenoot) en een vrouw (de echtgenote). Het huwelijk wordt over het algemeen gezien als een man-vrouw relatie ontworpen om kinderen te krijgen en hen succesvol geschikt te maken voor de samenleving. Tevens kan men in een huwelijk zijn of haar seksuele begeerten bevredigen op een toegestane, menselijke en veilige manier.

    Geschreven door : Bilal Filiebs

    Nazicht : Aboe Abdellah Albelgiki

    Source : http://www.islamhouse.com/p/228866

    Download :Polygynie in de IslamPolygynie in de Islam

  • De reis van de ziel na de doodAls iemand sterft, komt de Engel des Doods om zijn ziel te nemen, ongeacht wie hij is. De stervende persoon ziet hem, hoort hem en spreekt met hem, maar niet met zijn ogen, zijn oren of zijn tong. Hoe gaat dat dan?

    Geschreven door : Soelaymane bin Saleh Algoeraashie

    Nazicht : Aboe Abdellah Albelgiki

    Source : http://www.islamhouse.com/p/328989

    Download :De reis van de ziel na de doodDe reis van de ziel na de dood

  • Een kort overzicht van het sjiitische geloofDe verspreiding van het sjiisme in de islamitische wereld de afgelopen jaren, heeft het veel gevaar met zich meegebracht en moslims zijn zich daar niet altijd van bewust.

    Geschreven door : Abdellah bin Mohammed Assalafi

    Nazicht : Younous Oudaha

    Vertaling : Abou Abdel Allah

    Source : http://www.islamhouse.com/p/383950

    Download :Een kort overzicht van het sjiitische geloofEen kort overzicht van het sjiitische geloof

Taal

Choose Sorah

Willekeurige boeken

Choose tafseer

Participate

Bookmark and Share